قوانین ارسال سفارش

قوانین ارسال سفارش:


قوانین ارسال سفارش در روزهای عادی و ایام غیر تعطیل:

تمامی سفارشاتی که از روز شنبه الی پنج‌شنبه روزهای عادی و ایام غیر تعطیل تا ساعت ۱۴:۰۰ ثبت و نهایی شوند، در همان روز بسته‌بندی شده و با توجه به روش انتخابی مشتری تحویل پست، تیپاکس، باربری و یا پیک خواهند شد.


قوانین ارسال سفارش در روزهای جمعه و ایام تعطیل (تعطیلات رسمی):

تمامی سفارشاتی که در طول روز جمعه یا در ایام تعطیلات رسمی کشور (منظور از تعطیلات رسمی؛ تعطیلاتی است که در تقویم شمسی ایران درج شده باشند یا بر حسب اتفاق توسط دولت ایران اعلام شود.) ثبت و نهایی شوند، در اولین روز غیر تعطیل بعد از آن، بسته‌بندی شده و با توجه به روش انتخابی مشتری تحویل پست، تیپاکس، باربری و یا پیک خواهند شد.


قوانین ارسال سفارش در تعطیلات نوروز:

قوانین ارسال کالا در تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ متعاقباً اعلام خواهد شد.


توجه:

  • برخی مواقع با توجه به شرایط کالا پروسه انتقال آن از انبار مرکزی یا سایر انبارها به واحد مرسولات جهت بسته‌بندی و ارسال، زمان‌بر می‌باشد که در این مواقع ارسال کالا در بازه زمانی اعلامی فوق‌الذکر امکان‌پذیر نمی‌باشد. در اینصورت زمان دقیق ارسال کالا توسط واحد مرسولات از طریق سامانه پیامکی فروشگاه مگامارکت به شماره ۹۰۰۰۱۷۲۴ به اطلاع مشتری خواهد رسید.
  • این قوانین مطابق با صورتجلسه داخلی شماره ۵۲۴۵۶۶ مورخه ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ وضع گردیده است و تا اطلاع ثانوی قابل اجراست.
  • واحد مرسولات مگامارکت حق هرگونه تغییر در شرایط اعلامی را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می‌دارد. قطع به یقین تغییرات احتمالی در آینده در جهت تکامل و بهبود شرایط فعلی و در جهت کسب رضایت بیشتر شما مشتریان عزیز صورت خواهد گرفت.